• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil son yolculuğuna uğurlandı!

Defne

Forum Üyesi
6660594ad9360d07014d5431.jpg

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı 'Şayeste' karakteri ile hafızalarda yer eden Fatma Karanfil'den önceki gün vefat etti.

"ÖRNEK ALINAN BİR İSİMDİ"

Karanfil'in ölüm haberini sosyal medya hesabından duyuran menajeri Aslı İslamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Bir süredir kanser mücadelesi veren ve 25 Mayıs'ta entübe edilen oyuncu, 72 yaşındaydı. Levent’teki Barbaros Hayrettin Paşa Camiinde kılınan öğle namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

666055aad9360d07014d5406.jpg

'Aşk-ı Memnu’nun unutulmaz karakteri 'Bihter Ziyagil’in ölüm yıl dönümü unutulmadı

Cenazede taziyeleri yeğeni Elif Karanfil kabul ederken, Hülya Koçyiğit, Birol Güven, Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı cenazede hazır bulundu.

"HANGİMİZİ ÜZMEZ Kİ?"

Oyuncu Pınar Altuğ, meslektaşı Fatma Karanfil'in vefatı için şu sözleri söyledi:

Alıntı Metni

Pınar Altuğ, "Hiç kendisiyle görüşme fırsatınız oldu mu?' sorusuna, "Hayır. Görüşmemiştim bir süredir. Nasıl olduğu haberini aldım. sonra da zaten böyle bir imkan olmadı. Maalesef. hayat koşturmacasında galiba bazen bazı şeyleri atlıyoruz, uzaklaşıyoruz. Hepimiz ayrı çalışıyoruz, hepimizi ayrı koşturuyoruz. Son görevimizi yapmak için buradayız. Başımız sağ olsun.' şeklinde yanıt verdi.
66606139607ac75ddda5ee68.jpg

"BİR YILDIZIMIZ DAHA KAYDI"

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit, “Daha ebediyete yolcu ediyoruz. Bir yıldızımız daha kaydı. Arkasında pırıltılar bırakarak bu kadar güzel bir insandı. O kadar güzel anılar bıraktı ki bizim. ruhu şad olsun. Allah rahmet eylesin. Tüm sevenlerini geride bıraktıklarına sabır diliyorum. Biz onu çok sevdik. Ben onu ne yazık ki entübe edilmiş haliyle ziyaret ettim. Hastanede. Orada vedalaştık. Aynen. Ben konuştum. O gözleriyle. bana selam verdi. Allah'a ısmarladık dedi. Nur içinde yatsın. Başımız sağ olsun. Başımız hepimizin başı sağ olsun" dedi.

6660567bd9360d07014d5410.jpg

'Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil hayatını kaybetti

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.