• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Anne ve çocukları ölümden döndü (Patlama ve kıvılcımların arasında kaldılar)

denizz

Forum Üyesi
Bağcılar'da caddede ilerleyen kamyonetin dorsesi elektrik kablosuna takıldı. Kamyonet yoluna devam ederken, elektrik direği ve kablolar anne ile üç çocuğunun üzerine düştü. Bir anda kıvılcımlar ve patlamalar arasında kalan anne, çocuklarını kurtarmak için büyük çaba sarfetti.

2W2b_tvEvUOQ10T70WymOg.jpg
İstanbul'un Bağcılar ilçesinde akıl almaz bir olay yaşandı. 15 Temmuz Mahallesi'nde geçen perşembe günü saat 15.00 sıralarında sokaktan geçen bir kamyonetin dorsesi elektrik kablolarına takıldı.VİDEOYA GİT
-rNzKReE_keFBKS6f3p4WQ.jpg
Kamyonetin ilerlemeye devam etmesinin ardından kablonun bağlı olduğu elektrik direği yerinden çıkarak devrildi. Elektrik kabloları ve direk patlayarak Tuğba Postacı ve çocuklarının yanına düştü.
t4MY037tNUG15Aygv6ywNA.jpg
Anne ve çocukları patlama ve kıvılcımların arasında kaldı.
w_MoVir4qkyMunQ1vRxB7Q.jpg
Çocuklarından birisinin hafif şekilde yaralandığı anne ve diğer iki çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi.
fxcoaQzuPkWbs1uQQMCSQQ.jpg
Korku dolu anları anlatan anne Tuğba Postacı, "Bir baktım elimdeki çocuk savrulmaya başladı. Tel koptuğu gibi çocuğa vuruyor sonra diğer çocuğun çığlıklarını duyunca ona yetişme çalıştım elime geldi, ayağıma geldi, çocuğa yetişemedim." dedi.
FVyLrb_2bU2SfM3XqjxPEA.jpg
Olayın yaşanmasının ardından yakındaki bir parka giderek toprağa bastıklarını anlatan anne Postacı, daha sonra sağlık ocağına geçtiklerini burada kendilerine ilk müdahalenin yapıldığını söyledi.
ONVz-6MOY0ShMDQOCqp4RA.jpg
Postacı, kamyoneti süren kişi ile elektrik dağıtım şirketinden şikayetçi olduğunu belirtirken, "Çocuğum evde halen çok ağlıyor çok korkuyor. Etkisinde halen, ben bile burada durmak istemiyorum çünkü sanki aynı şeyi yaşayacakmışım gibi." diye konuştu.
3-kft6Rbn0K2e7c588bVoQ.jpg
Görgü tanığı Ahmet Öz ise, "Kablolar yere düştüğü için alevler çıkıyordu ateş sıçraması oldu. İnsanlar çıktı ne oluyor diye. Sonra ekipleri çağırdılar." ifadesini kullandı.
WOgT0OmYukGrmaIOU41Pbg.jpg
xICv-5gWIkKQjPkp-qlPug.jpg
8ZD8f_6SLEWGMU7qBeSxAw.jpg
lz1vuCSxpEOunYId6-pFbQ.jpg
QV_QN0RJrk-8wET7-MYxSw.jpg
2wwcyI-8P0ONCry0Y82mlQ.jpg

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.