• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

''Ama öyle, ama böyle takımdan ayrılacak kafayı takmış.''

alcnpktn

Forum Üyesi
Beşiktaş muhabiri Ogün Şahinoğlu'ndan transfer gelişmelerine dahil açıklama geldi.

İşte Şahinoğlu'nun açıklamaları;''Beşiktaş transferde ince eleyip sık dokuyor, ben bu hafta resmi transferlerin başlamasını bekliyorum. Yeni sezon açıldı, yeni sezonun heyecanı var. Sadece futbolcularda değil, futbol kariyerini bitirip antrenörlüğe geçiş yapan Burak Yılmaz da da aynı şekilde heyecan var. Şenol Güneş'in ekibinde ilk mesaisine başladı. Bundan sonra saha kenarında antrenör Burak Yılmaz'ı göreceğiz.Beşiktaş 9 Temmuz'a kadar İstanbul'da olacak, bu tarihten sonra Almanya'ya gidecek. Bu arada 8 gün var, transferlerin hepsinin olmasa da en azından iki tanesinin geleceği hafta olacaktır. Bugün itibari ile Beşiktaş tekrar bir atağa kalkıyor, bu atağı Ceyhun Kazancı daha evvel Barcelona'yı ziyaret ederek yapmıştı, bu kez farklı bir rota, yine Ceyhun Kazancı ancak rota İngiltere. İngiltere'de bir takım görüşmeler yapacak bu görüşmelerin içinde bir 10 numara transferi de var. Stoper transferi var. Stoper transferinin dışında da daha önce gündeme gelen oyuncularla ilgili temasları olacak. Almanya kampına kadar ben Beşiktaş'ın en azından iki transferini biteceğini bekliyorum. Bunlardan biri stoper, diğeri de orta sahanın hücum yönü kuvvetli bir oyuncusu olabilir. Çünkü hedef on numara transferi. Ben önceliğin bu iki transfere verileceği düşünüyorum.Geçen sene Avusturya kampında, kampın ilk günlerinde Weghorst ve Muleka gelmişti. Yine benzer olacağını düşünüyorum, ikinci etap kampı başladığında diğer transferlerin geleceğini bekliyorum. Beşiktaş'ın ilk 11'e yapacağı transfer sayısı 4 veya 5.4 oyuncu garanti, 5 i de şöyle söylüyorum Nathan Redmond. Çünkü Redmond Beşiktaş'ın hala imza atmak istediği oyunculardan bir tanesi. Eğer onunla imzalanmazsa bir sağ kanat oyuncusu gündeme gelecek. Şu anki planlarında sağ kanat transferi yok. 2 stoper var çünkü Saiss Beşiktaş'tan ayrılacak, ben bunu aylardır söylüyorum. Ama öyle ama böyle ayrılacak kafayı takmış. Yeni sezonda Saiss'i görme şansınız % 1 civarında. Dolayısıyla orada zaten sağ stoperde bir boşluk vardı, Saiss ayrıldığına göre o bölgeye iki stoper takviyesi yapılacak.''

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.