• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ali Sunal: Onur Atilla'yı hızlandırılmış İngilizce kursuna yolluyoruz

Defne

Forum Üyesi
6575c0f986b24728608ae174.jpg

Ali Sunal, 4. Sanat ve Sanayi Günleri'nin konuğu oldu. Sanatçı, Zafer Kutanoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte söyleşiye katıldı.

"KEMAL SUNAL SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI"

Sunal, "Bu güzel projeler insanlara dokunma fırsatı sağlıyor" dedi. 'Güldür Güldür Show'un babası Kemal Sunal sayesinde ortaya çıktığını anlatan Ali Sunal, "Kemal Bey'in bana öğrettiği en önemli derslerden biri, 'Takdiri daima seyirciye bırakıp sürekli onlardan öğrenmek' demesiydi. 'Güldür Güldür Show' da bu bakış açısıyla doğdu. Skeçler hep gündelik yaşamdan, seyircinin her an temas ettiği yaşantılardan esinleniyor. Yaşamın her alanına sanatın diliyle ince eleştiriler getirip, kimi zaman seyircinin sesi, kimi zaman kulağı oluyoruz. Bu nedenle 'Güldür Güldür Show', her tiyatro sahnesi gibi bizim için bir okul. İyi oyuncu olmanın ve sürekli öğrenmenin okulu" dedi.
6575c79a86b24728608ae195.jpg

Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle kahkahaya boğdu

"HIZLANDIRILMIŞ İNGİLİZCE KURSUNA YOLLUYORUZ"

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Güldür Güldür Show' ekibinin Kerem Bürsin'in İngilizce konuşmasını ti'ye almasına Sunal, "Onur Atilla'nın yeteneğini pekiştirmek için hızlandırılmış İngilizce kursuna yolluyoruz. Allah korusun Kerem Bürsin bir cümle daha söyleseydi bizim kardeşimiz mağdur olacaktı. O mağduriyeti kaldırmak için ekip 2-3 dil bilecek. Teşekkürler de lazım oluyor" diyerek, espri yaptı. Ekibin ödül töreninde Kıvanç Tatlıtuğ'a da göndermede bulunmasına, "Kıvanç da görülesi... Ben de birkaç kere gördüm mutluyum" diye konuştu.
6575c7f586b24728608ae199.jpg

"KEMAL SUNAL KANUNU OLARAK ANILSIN İSTİYORUM"

Türk sinema tarihine damga vuran usta oyuncu Kemal Sunal için açılan 'telif hakkı' davası sorularına sanatçı, "Kemal Sunal filmlerinde, babamın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Kemal Sunal diye anılan filmlerde maalesef Kemal Sunal'ın hakkı yok. Onun mücadelesini veriyoruz. Her zaman hukuka inandık. Kazanılmış davalar var ama devam ediyor. Amacım bir neticeye bağlansın. En çok sömürülen babam olarak, ilk sonuç alan isim Kemal Sunal olsun istiyorum. Nasıl futbolda Bosman kanunu varsa bu da Kemal Sunal kanunu olarak anılsın istiyorum" ifadelerini kullandı.
6575c7c186b24728608ae197.jpg

Ali Sunal yeni yaşını kutladı! 22 Eylül... Evet, ben doğdum

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.