• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel: Kızlarımdan özür diliyorum!

Defne

Forum Üyesi
650e8fcc86b24730701b51d2.jpg

2014 yılında henüz 14 yaşındayken karıldığı 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında adını duyuran Aleyna Tilki, 16 yaşında Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olmuştu. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde küçük yaştaki çocuklarını internet fenomeni haline getiren anne-babalara sitem etmişti.

"TACİZCİLERDEN FARKLARI YOK"

Alıntı Metni

650e8fed86b24730701b51da.jpg

"İNSANLARIN BU KADAR KÖTÜ OLABİLECEĞİNİ ÖNGÖREMEDİK"

Havva Öztel, Tilki'nin gündem olan çıkışının ardından kızına ve kendisine yönelik olumsuz yorumlara sessiz kalmadı.

Alıntı Metni

650e92d186b24730701b51fb.jpg

Aleyna Tilki'den 'Yaz Yaz Yaz' eleştirilerine yanıt! 'Sağır taklidi yapmayın'

"TIRNAKLARIMI ÇIKARMAM GEREKEN YERDE YAPIYORUM"

Havva Öztel, genç yaşta popüler olan kızıyla arasındaki ilişkiyi anlatmıştı. '2. Sayfa' programına konuk olan Öztel, Ben kızlarımla arkadaş gibi değilim. Ben anneyim, kızlarımın yeterince arkadaşları var. Sadece annelik görevimi yerine getirmeye çalışıyorum. Tırnaklarımı çıkarmam gereken yerde de yapıyorum, sonuçta çocuklarım yani. Bu anlamda profesyonel düşünemeyebilirim" demişti.
650e901586b24730701b51de.jpg

"O DÖNEMİ HİÇ UNUTMUYORUM"

Unutamadığı bir olayı anlatan Havva Öztel, "Ben öğrenci yurdu işletiyorum, 20 yıldır da bu işi yapıyorum. Sosyal bakanlıktan şirketime geldiler bizi incelemek için, 'çocuğunuzu erken yaşta kullanıyor musunuz ekonomik olarak vs.' diye... Geldiklerinde tutuklanma kararı, çocuğumu alıp yetiştirme yurduna vermek gibi bir şeyler dönüyordu etrafta. O dönemi hiç unutmuyorum. Aleyna'da unutmuyor. Canımdan can gitti" şeklinde konuşmuştu.
650e901286b24730701b51dc.jpg

Aleyna Tilki'den bikinili pozlar! Herkes aynı detaya takıldı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.