• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ahu Tuğba'nın cenazesi Türkiye'ye geliyor! 'İnatla otopsiye almadılar'

Defne

Forum Üyesi
66f59083d3225e182421dfdd.jpg

Bir dönemin efsane ismi Ahu Tuğba, 1 Eylül’de ABD'de hayatını kaybetmişti. Usta oyuncunun cenazesinin Türkiye'ye getirilmesi için gereken yasal prosedürler tamamlandı. Ahu Tuğba'nın cenaze namazı, kızı Anjelik’in isteği üzerine Teşvikiye Camii'nde kılınacak.

Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin'in Kanal D habere yaptığı açıklamalar şu şekilde: Adam inatla otopsiye almadı. Hatta bekledi çünkü inat etti. Ben göreceğim annemi niçin vefat etmiş? Çünkü ben anneciğimi kaldırdığım zaman sağ gözü biraz kötüydü. Yastığında bir miktar kan vardı. Ağzından mı geldi, yoksa gözünden mi geldi?

66f59091d3225e182421dfdf.jpg

SON ANLARINI ANLATTI

Dua etti, "Allah'da sana koşsun yavrum" dedi. "Allah önüne çıkarsın" sonra "Ben ilgi istiyorum" dedi. "Çok ilgi istiyorum" dedi. İki yaşında bebek gibi, uykum bastırdı alnını öptüm.

66f5910bd3225e182421dfe1.jpg

Annemin bir solüsyon cihazı vardı ve bu bölgenin müfettişi yani onun otopsisinin emrini veren müfettiş bize "Ölüm raporu getirin doktordan" diye inat etti.

Kanserle mücadele eden Tanyeli ameliyat oldu! Hastanede duygusal anlar yaşadı

66f5911ad3225e182421dfe4.jpg

Müfettişin inadı ve kişisel egosu yüzünden üst birimlere şikayet etmek zorunda kaldım. Ölüm anında polisler geldi, incelemeyi yaptılar. Herhangi şüpheli bir durum bulamadılar. Bana 'Hasta mıydı?' diyip üstünü kapamaya çalışıyorlar. Hastaydı ama konuşuyordu benimle. Sağ gözü biraz kanlıydı yastıkta da bir kan vardı. Ben şüphe ettim evladı olarak.

66f592edd3225e182421dfe7.jpg

Şöyle bir kanun varmış Florida'da; Bir hastalığınız var ise bir cihaz kullanıyorsanız evde, eğer ki o cihaz oksijen cihazıysa solunum yoluna bağlı olarak bir ölüm olarak gerçekleşiyor. Çok şaibeli bir ölüm dendi. Ben zorladım otopsiyi.

Cuma akşam üstü orada olacağız., hafta sonu bekleniyor ama cenaze tarihi kesin değil.

Birce Akalay ile aşk yaşayan Hakan Kurtaş'tan 'evlilik' açıklaması!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.