• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Acun Ilıcalı isyan etti! İşte 'Survivor’a keşke almasaydım' dediği isim

Defne

Forum Üyesi
653b906a86b24a48e844cf34.jpg

Survivor All Star 2024 yarışmacılarını sosyal medya hesabından açıklamaya devam eden Acun Ilıcalı, son olarak oyuncu Furkan Kızılay'ın kadroda yer alacağını duyurdu. Ünlü televizyoncu, katıldığı programda, yapımcısı olduğu çok izleenn yarışmaya dair dikkat çeken açıklamalar yaptı.

"ÇOCUĞU BİZ ÜNLÜ YAPTIK"

Youtube programında Nur Tuğba Namlı'ya konuşan Ilıcalı, "Pişman olduğun, 'Survivor'a keşke almasaydım' dediğin kimse var mı?" sorusunu yanıtladı.

Alıntı Metni

653b8e9386b24a48e844cf2a.jpg

Acun Ilıcalı, Survivor'da neden format değiştirdi? SMS kazancını açıkladı

"KANSIZ ADAM SEVMEM"

54 yaşındaki yapımcı, "Nankör insan sevmem, kansız adam sevmem. Dokunduğum insanların birçoğu hakkımda güzel şeyler söylüyor. Hayatımda kimseden teşekkür istemedim. İnsanlar bana bakışıyla bunu ifade ediyor zaten. Nankörlüğü affetmem. Hayatta en affetmeyeceğim şey kibir ve nankörlük, bu ikisi olmayacak. Sonuçta bunlar genç insanlar, bazen hepimiz hata yapıyoruz. 'İnşallah hatasını anlar, pişman olur' diye düşünüyorum. Kin tutan biri değilim" ifadelerini kulandı.
653b8fc586b24a48e844cf31.jpg

Ali Taran'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı! 'Acun Ilıcalı şaka yapıyor sandım'

İŞTE O KİŞİ...

Acun Ilıcalı'nın isim vermediği kişinin, 2016 sezonunda gönüllüler takımında yer alan ve TV8'de 'Para Bende' adında programın sunucularından Serkay Tütüncü olduğu anlaşıldı.
653b8f5d86b24a48e844cf2d.jpg

"İHTİMALİ BİLE YOK!"

'Avatar' lakaplı Çağan Atakan Arslan'a karşı finalde kaybeden Serkay, yarışma sonrası basın mensuplarının kendisine Survivor'la ilgili soru yöneltmesini istememişti.
653b8f6786b24a48e844cf2f.jpg

Başarılı performans sergilediği Survivor'ın ardından oyunculuk kariyerine adım atan Tütüncü, birçok dizide kamera karşısına geçmişti. Survivor Serkay, "Yarışmaya gitmeden önce de gittikten sonra da izlemedim. Yeniden katılmamın ihtimali bile yok, öyle söyleyeyim. Bu konudan bahsetmeyelim" açıklamasıyla şaşırtmıştı.

Semih Öztürk'ten canlı yayında olay Serkay Tütüncü tepkisi!

SERKAY TÜTÜNCÜ'DEN ACUN ILICALI'YA CEVAP!

Ilıcalı'nın sert sözleri üzerine, Serkay Tütüncü'den cevap geldi. 2.2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yapan Tütüncü, eski patronu da etiketleyerek şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

653bc30d86b2455b64408999.jpg

"KONUŞMAMIZI GAYET NET HATIRLIYORUM"

"Röprtajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum, nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve 'Bir çoğunda haklı olabilirsin, kaçırmış olabiliriz' demiştin. 'Para Bende'yi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim. Bilseydim o kadarını, emin ol kabul etmezdim. Bunu da sana telefonda söylemiştim. Ama yine dinlememişsin belli ki. Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için. Ben hiçbir zaman onlardan olmadım, kusuruma bakmayacaksın. Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum, elemelere geldim, seçildim ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti."

653bc33986b2455b6440899b.jpg

"KARİYERİMİ ALL STAR ÜZERİNE KURMADIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM"

Alıntı Metni

653bc55086b24a48e844d141.jpg

Serkay Tütüncü'den 'ahlaksız teklif' açıklaması

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.