''Aboubakar'ın ne kadar hazır olduğunu, görmek lazım''

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Vole yorumcusu Uğur Karakullukçu, Beşiktaş-Alanyaspor maçını değerlendirdi..

Karakullukçu'nun yorumları şöyle;

Bu hafta Beşiktaş'ın rakibi enteresan bir rakip sıradan bir rakip değil, sıradandan kastım güçlü değil ama farklı bir takım. Normalde Alanyaspor büyük takımlarla oynadığı maçlarda rakip takımlara çok fırsatlar veren bir takımdı. Bu maçta bu sorunun cevabını alacağız, Alanyaspor hocası Farioli ya '' ben bu maç topun arkasına geçeceğim ve kontratak oynayacağım'' derse. Trabzon maçındaki gibi, o maçta geçen senenin şampiyonu 5-0 yendi. Bu içerde bir büyü yaratmıştır. Normalde bu, Trabzonspora yapılmış özel bir plandır. Trabzonspor oyun kurmaya çalışırken pres yaparak bunu çözüyordu, bunu sonuca döndürdüğünü görmüştük. Acaba Trabzonspor'a karşı böyleydi ben yine oyunuma döneceğim mi? yapacak Farioli, yoksa ben böyle kazanabiliyorsam, niye böyle kazanmayayım ki diyebilir, bundan bir ders çıkarttı mı.

Ben Beşiktaş'ın çok erken kilit çözeceğini düşünmüyorum, ama Alanyaspor kendi oyunumu oynayım derse Beşiktaş net favori.

Cenk Tosunun yükselişi var ama henüz eski seviyesine ulaşmadı, tecrübeli, top tutabiliyor, bir çok işi azar azar yapabiliyor, eskiden bu işleri daha üstdüzey yapıyordu Cenk. Bence henüz daha kendine güveni yerine gelmedi, gelene geçene rövaşatayi basan Cenk, Muleka'nın topunda, üstten auta atabiliyor boş kaleye. Eski hareketliliği bir nebze kısıtlanmış gibi görünüyor, Aboubakar gibi ilgiyi üstüne çekecek bir santraforla oynamak, Cenk'in işine yarayacaktır diye düşünüyorum. Gol sayısı artabilir ancak Aboubakar'ında ne kadar hazır olduğunu görmek lazım. Ne olursa olsun dünya kupasında hazır gözüktü ama, Dünya Kupası özel bir periyot. Orada 2-3 maç kasa bilirim diyebilirsin, 15 günde üç maç oynarım diyebilirsin, artı milli takım da oynamak başka bir şey. O maçlarda yüksek tempolu maçlar değildi, Suudi Arabistan'da ne kadar yüksek tempolu maçlara alışıktı, şimdi gelip en sert mücadelelere hiçbir şey olmamış gibi girerim diyip devam edecek mi?. Hocanın da huyudur, bu tip oyuncuları yavaş yavaş ısıtır, öyle pat diye hemen oyuna alayım, 90 dakika oynatıyım hocası olmayabiliyor. Sadece şu var Şenol hoca eski tanıdığı isimlere biraz daha fazla kredi açabiliyor. Abubakarla da daha evvel mesaisi olduğu için oyuna atabilir. O yüzden her şey olabilir Aboubakar ilk 11'de başlayabilir son 20 dakikada oyuna girebilir.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.