• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

‘15 Temmuz’u asla unutmayacağız’

Defne

Forum Üyesi
669598ac497917c4b0b231da.jpg

Ünlü isimler, 15 Temmuz hain darbe girişiminin sekizinci yılında sosyal medya mesajlarıyla o günü unutmadığını gösterdi. Sanatçılar, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitleri andı. 15 Temmuz Şehitler Mezarlığı’ndaki fotoğrafını paylaşan Sinan Akçıl, “Sekiz yıl geçti diye 15 Temmuz’u unuttuğun zaman, aynı hainlik tehlikesine hazır olman gerekir. Dik duruşlu halkı ve lideriyle büyük ülke Türkiyem sen çok yaşa... Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Ne mutlu Türküm diyene” yazdı. Sinan Akçıl, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şehit olan Batuhan Ergin’in ailesini ziyaret ettiği kareyi de yayınladı.

Türk bayraklarını paylaşan Sibel Can, “O karanlık gecede, milletimizin cesareti ve inancı ile aydınlanan sabahı gördük. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık diliyorum. 15 Temmuz’u asla unutmayacağız” diye yazdı. Yılmaz Erdoğan da Türk bayrağı yayınlarken, “15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü’nde şehitlerimizi saygıyla anıyoruz” dedi. Darbeyi püskürten halkın 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki fotoğrafını yayınlayan Metin Şentürk, “Bir millet birlik olursa onun adı destan olur. Hain darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygıyla anıyorum” açıklamasını yaptı.

Ünlü isimlerin mesajları:

Demet Akalın: 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Muazzez Ersoy: 15 Temmuz destanı, unutmayacağız.

Ebru Gündeş: 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü...

Hülya Avşar: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun.

Hülya Koçyiğit: Tarih boyunca nice kahramanlık destanı yazan yüce Türk milleti, son destanını 15 Temmuz 2016’da yazmıştır. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Allah Türk milletine böyle günler yaşatmasın.

Alişan: 15 Temmuz milletin zaferi...

Gamze Özçelik: Şehitlerimizi rahmetle, göğsünü siper eden kahramanlarımızı saygıyla, sevgiyle anıyoruz.

Hadise: Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. 15 Temmuz’un yıl dönümünde şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyorum.

Acun Ilıcalı: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.