• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

15 milyon TL borç ödemişti! 'Benim aylık giderim milyonlar'

Defne

Forum Üyesi
6549f6ea86b2454f44c8de43.jpg

Arnavutköy'de muhabirlerle sohbet eden Serdar Ortaç, sosyal medya yayınlarıyla ilgili, "Çok sıkılıyorum evde bazen. Yayın açıyorum. Milletle derleşip rahatlıyorum. Psikiyatri gibi düşün. Onlar doktor ben hastaymışım gibi. Dert anlatıp dert dinliyorum. Fikir vermek de hoşuma gidiyor insanlara. Benim yaptığım hataları yapmasınlar diye uyarıyorum onları da" açıklamasını yaptı.

"YAYINLARA PARA İÇİN GİRMİYORUM"

"Sosyal medyadan kazandığım jetonlar var onları da geri ihtiyacı olanlara gönderiyorum" diyen Ortaç, "Para için girmiyorum ben o yayınlara. Benim aylık giderim milyonlar. Ordan gelen ihtiyacı olana gitsin" diyerek para için sosyal medya kullanmadığını anlattı.

Serdar Ortaç şarkı söylerken hüngür hüngür ağladı!

"BORÇLARIMI BİTİRDİM"

Serdar Ortaç, haziran 2022'de yaptığı açıklamada, "Borçlarını kapatabilmek için çok çalıştım. Maalesef bu yıl şarkı yapamadım çünkü borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım" demişti.
6549fc6986b2454f44c8de7b.jpg

"ESKİ GÜNLERİ HATIRLADI"

Yine geçtiğimiz hafta sosyal medyadan görüntülü bir sohbette Mehmet Ali Erbil ile birlikte yaptığı yayında Erbil, gözyaşlarını tutamamış ve ağlamıştı. Konuyla ilgili Serdar Ortaç, "Eski günleri hatırladı. Benim de hatırladığımda üzüldüğüm anlar oluyor. Duygusal anlar yaşayabiliyoruz bazen" dedi.
6549f91586b2454f44c8de52.jpg

"ÇOCUK OLSA İYİ OLURDU"

Son olarak Seçil Gür ile aşk yaşayan ve ardından ayrılık kararı alan Serdar Ortaç, aşk soruları karşısında, "Benim için en önemlisi sağlık. Ben kadın düşünmüyorum ki. Evlilik çok güzel bir şey ama sanmıyorum ya. Ben başaramam. Çocuk da olsa iyi olurdu ama..." diyerek sağlığının daha önemli olduğunu dile getirdi.
6549f8b486b2454f44c8de4f.jpg

EVİNİ ÇALIŞANLARINA BIRAKACAK

Geçtiğimiz haftalarda da "Bütün mal varlığım çalışanlarıma kalacak" açıklamalarında bulun Ortaç, konuyla ilgili de, "Ben yazılı verdim ağabey. Hemen ölmeyeyim de bir evim var zaten" diyerek yazılı bir beyanda bulunarak evini çalışanlarına bırakacağını dile getirdi.
6549f4e586b2454f44c8de36.jpg

"SAYGI DUYARIM, ARKASINDAN KONUŞMAM"

Aynı mekandan ayrılan Mehmet Ali Erbil ise, geçtiğimiz haftalarda aşk yaşamaya başladığı Gülseren Ceylan ile aniden bir ayrılık kararı almıştı. Konuyla ilgili Erbil, "Böyle şeyler kolay değil. İnsanlar kolay kolay birbirlerini tanıyamıyor. Saygı duyarım ama arkasından konuşmam. Hiçbir zaman da kimsenin arkasından konuşmadım. Maddiyatla da alakası yok. Harun gibi olurdum isteseydim aldığım yüzüğü" diyerek güldü.
6549f85886b2454f44c8de4a.jpg

Yanındaki hanımefendiler sorulunca ise Mehmet Ali Erbil, "Yurt dışından geldi hanımlar. Bir proje toplantısı yaptık. Faruk Bey de burada yapımcımız" dedi. Ardından araçlarına binen Mehmet Ali Erbil ve Serdar Ortaç, oradan ayrıldı.

Giderken 180 bin TL'lik tektaşı da götürmüş! 'Oh, yüzüğü kaptım diyecek'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.