Villasının tadilatı için anlaştığı mimar tarafından dolandırılmıştı! Ferman Toprak: Yasal yollara başvurduk

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,242
0
16
66cad983eb782cdfa6b7da32.jpg

Arabesk müziğin dikkat çeken isimlerinden Ferman Toprak, Beykoz'daki villasının tadilatını yapan işçileri, çıkan tartışmada darbettiği gerekçesiyle geçtiğimiz aylarda karakolluk olmuştu.

Hakkında çıkan iddialara yanıt veren Toprak, asıl mağdurun kendisi olduğunu savunmuştu. "Tarafıma bilinçli ve örgütlü bir linç girişimi başlatılmıştır" diyen şarıcı, "Haksızlığa, maddi ve manevi zarara uğrayan taraf şahsımdan başkası değildir" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

"HERKES BENİM ŞARKILARIMLA TESELLİ BULURDU"

Sahnelere yıllarını veren Ferman Toprak, son olarak katıldığı programda sanat dünyasından pek çok ismi hedef alan açıklamalar yaptı. İsim vermese de Toprak’ın destek görmediğini söylemesi dikkat çekti.

Ferman Toprak yıllarını sahneye verdiğini söylerken, “Ben 17 yıl aralıksız sahne gece hayatında aldım, mekanın babası, kardeşi, abisiydim. Herkes benim şarkılarımla teselli bulurdu” dedi.

66cad827eb782cdfa6b7da2c.jpg

Villasının tadilatını yapan işçileri darbetmekle suçlanıyor! Ferman Toprak'dan açıklama

"YENİ NESİL SAHNE KÜLTÜRÜNÜ BİLMİYOR"

Son dönemde sahne kültürünün kaybolduğunu söyleyen Toprak, “Yeni nesli hiç anlamıyorum. Eskiden sahnedeki sanatçıya saygı sevgi vardı. Eskiden sanatçı sahnedeyken çatal bıçak oynamazdı, bu bir kültürdü. Şimdi 20 yaşında gençler ayaklarını sahneye doğru uzatarak sanatçıyı dinliyor ve ben bu davranışı gençlere hiç yakıştıramıyorum” dedi.

milliyet.jpg

"NE VARSA AİLENDE VAR"
Ferman Toprak, hayatı boyunca uğradığı ihanetleri anlatırken, “Bir kerede insan silmem. Şans veririm, sonra bitti mi bitmiştir. Ben herkesle destek oldum ama kendim anne babamdan başka kimseden destek görmedim. Bu camiada dost aramamak lazım, dostluk beklersen hayal kırıklığına uğrarsın ne varsa yine ailende var” ifadelerini kullandı.

"TÜRK ADALETİNE GÜVENİYORUM"

Geçtiğimiz yıl evinde tadilat için anlaştığı mimar tarafından dolandırılan Ferman Toprak, “Maddi manevi zarara uğratıldık. Yasal yollara başvurduk, Türk adaletine güveniyorum” dedi.

milliyet.jpg

Ferman Toprak: Unkapanı’nda dolandırıldım!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.