Taro Emir Tekin paylaştı: Dilan Çiçek Deniz ile Rafael Cemo Çetin'den romantik kare

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,225
0
16
66c848f070687e0899cbde9f.jpg

Oyuncu Taro Emir Tekin, geçtiğimiz akşam 'Yalı Çapkını' dizisinin setinde tanışıp evlenme kararı alan Ersin Arıcı ve Beril Pozam’ın düğününe katılmıştı.

Dizide Kaya rolüne hayat veren Taro Emir Tekin bir sezon oynadığı projeye veda ettiğini açıklamıştı.

milliyet.jpg

'BU EKİPTEN KOPMAM'

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan isim: 'Ben bu projede misyonumu tamamladım. Yalı Çapkını‘yla vedalaştık ama benim için fevkalade bir deneyimdi. Ben bu ekipten kopmam. Çok tatlı bir ekip… Misyonunu tamamladığını düşünüyorum' ifadelerini kullanmıştı.

66c8475370687e0899cbde84.jpg

Şevval Sam'ın oğlu Taro Emir Tekin: Annem reddetti

YUNANİSTAN'DA KEYİF!

Şimdilerde tatilin tadını çıkaran isim, arkadaşlarıyla Yunanistan'a gitti. Milos adasında keyifli anlar geçiren Taro Emir, çektiği kareleri "Arkadaşlar" notuyla paylaştı.

66c8482370687e0899cbde8d.jpg

TEKİN'İN OBJEKTİFİNE POZ VERDİLER

Bir süredir aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz ile Rafael Cemo Çetin de ünlü isme Yunanistan tatilinde eşlik etti. Deniz ve Çetin, Taro Emir'in objektifine poz verdi. Yakışıklı oyuncu, o kareyi de sosyal medya hesabından yayınladı.

66c8485f70687e0899cbde95.jpg

Ünlü oyuncu, meslektaşı ve yakın dostu Dilan Çiçek Deniz ile objektiflere poz vermeyi ihmal etmedi.

66c8487370687e0899cbde98.jpg

Tarık Emir Tekin: Yeni sezona bomba gibi hazırlanıyorum

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.