Leyla İle Mecnun'un İsmail abisi Serkan Keskin, oyuncu Meriç Aral ile dünyaevine girdi

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,474
0
16
66ed1d45e821979695309d85.jpg

Leyla ile Mecnun' dizisinin İsmail Abi'si Serkan Keskin (46), yedi yıldır aşk yaşadığı oyuncu Meriç Aral (35) ile dün akşam nikâh masasına oturdu.

Daha önce evlilik tarihleri üç kere ertelenen çiftin nikâh törenine; Demet Akbağ, Nur Sürer, Özge Özpirinççi, Burak Yamantürk, Hazal Kaya, Ali Atay, Demet Evgar, Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Birkan Sokullu, Bartu Küçükçağlayan, Taner Ölmez, Ece Çeşmioğlu, Bennu Yıldırımlar, Funda Eryiğit, Berkun Oya, Alina Boz, Umut Evirgen, Necip Memili, Melikşah Altuntaş, Boran Kuzum, Efe Tunçer, İbrahim Selim, İlker Kızmaz, Esra Ruşan, Özgür Çevik, Bengi Apak, Sarp Apak, Metin Akdülger, Ozan Açıktan, Ece Yörenç, Derya Şensoy, Ferhan Şensoy, Serkay Tütüncü, Zeynep Bastık, Umut Kurt gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

66ed1a91e821979695309d5b.jpg

EFE TUNCER VE BİRKAN SOKULLU NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Gelin ve damadın şahitliğini, yakın arkadaşlarının yanı sıra Efe Tuncer ve Birkan Sokullu üstlendi.

66ed1be7e821979695309d7a.jpg

Serkan Keskin'in 'Leyla ile Mecnun'dan rol arkadaşı olan Ali Atay, yaptığı 'şahitlik' açıklaması ile düğüne damga vurdu.

66ed1acae821979695309d60.jpg

"O BÜYÜK BİR SORUMLULUK"

Atay, gazetecilerin "Duyduğumuza göre nikah şahidi olamamışsınız" yorumu üzerine şöyle konuştu:

Alıntı Metni

66ed1b2be821979695309d64.jpg

"NİKAH ŞAHİDİ OLAMADIĞI İÇİN BOZULMUŞ"

Sosyal medya kullanıcıları, düğüne damga vuran bu anlar hakkında; "Nikah şahidi olamadığı için bozulmuş..." ve "İnsanlar nikah şahidi olmadığı için kıyamet koparırken Ali Atay’ın umursamazlık" şeklinde yorumlar yapıldı.

66ed25c0e821979695309dac.jpg

Ali Atay, sözlerini; "Ben çok duygulandım, beklemiyordum. Benim için çok sürpriz oldu, çok mutluyum. Öz kardeşim evleniyor gibi hissediyorum. Çocukları olsun da çok isterim, çok acayip bir his" şeklinde noktaladı.

Serkan Keskin - Meriç Aral çiftinin mutlu günü! Düğün arabası dikkat çekti

"O BENİM İLK ARABAM"

Öte yandan nikah öncesi ünlü çift gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serkan Keskin-Meriç Aral çiftinden Keskin, gazetecilerin nostaljik düğün arabasıyla ilgili sorularına; "O benim ilk arabam, Meriç ile düğün arabamız olsun diye hayaller kurmuştuk, 25 yıldır bende" diyerek cevap verdi.

66ed25ebe821979695309db1.jpg

Aral ise "Konuşamıyorum heyecandan, arkadaşlarımın düğünüme gitmeyi çok severdim, kendi düğünün de güzel oluyormuş" dedi.

66ed2615e821979695309db3.jpg

Keskin; "7 yıldır beraberiz, artık resmi olarak da evleniyoruz, 4 gün boşumuz vardı ve o gün bu gün diyerek düğün tarihini hemen ayarladık" diye konuştu.

66ed2666e821979695309dc2.jpg

"İSKOÇYA'YA BALAYINA GİTMEK İSTİYORDUM"

Gazetecilerin "Evlilik teklifi nasıl oldu?" sorusuna Meriç Aral; şöyle yanıt verdi:

Alıntı Metni

66ed2685e821979695309dc5.jpg

"Balayı olacak mı?" sorusu karşısında ise ünlü çift, "Balayını İstanbul'da yapacağız, yoğun iş temposundan dolayı böyle bir karar verdik" açıklamasını yaptı.

Serkan Keskin ile düğün tarihi üç kez ertelenmişti! Meriç Aral: Çok az kaldı
Hazal Kaya'dan Ali Atay itirafları! 'Arkadaşlarıyla manitayla mesajlaşır gibi mesajlaşıyor'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.