Kendini Boğaz'ın serin sularına bırakmıştı! 'Annem gerçekten çok kızdı'

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,433
0
16
66ea8d10581541832ebee33f.jpg

Harbiye'de gerçekleştirilen Edis konserine oyuncu Berrak Tüzünataç da katıldı. Ünlülerin akın ettiği konserde eğlenceli anlar yaşandı.

Konserde keyifli anlar yaşayan Tüzünataç, "Edis ile her zaman çok eğleniyorum, harika bir insan, Edis ve arkadaşlarımızla güzel bir tatil yaptık, her zaman yanındayım arkadaşımın" dedi.

Gazetecilerin Ediz'in kaslarıyla ilgili sorusuna ünlü oyuncu, "Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur" diyerek esprili bir cevap verdi.

66ea8bdd581541832ebee329.jpg

"KEYFİM YERİNDE"

Fit haliyle dikkat çeken Tüzünataç, 'Biraz daha zayıflamış gördük sizi. Fit haliniz sırrı nedir?' sorusu üzerine, "Benim hatta bir başkasının kilosunun konu olmamasını rica ediyorum, kendimi iyi hissediyorum, keyfim yerinde" açıklamasını yaptı.

66ea8c56581541832ebee32f.jpg

"KİMSEYE TAVSİYE ETMEM"

Geçtiğimiz günlerde Boğaz'da yüzmesiyle çok konuşulan oyuncu, "Annem herhalde en son 10 yaşında bana bu kadar çok kızmıştır, gerçekten çok kızdı, 'Evladım sen aklını mı yitirdin?' dedi ama göründüğü kadar şuursuz bir hareket değildi, göründüğü kadar da korkutucu değildi ama kimseye tavsiye etmiyorum, yanlış örnek olmak istemem" ifadelerini kullandı.

milliyet.jpg

'AŞK' SORUSUNA YANIT!

Gazetecilerin özel hayatıyla ilgili sorulara oyuncu "Yalnızlık çok keyifli, keyfim yerinde, arkadaşlarım ve dostlarımla mutluyum, evlenen çoğu arkadaşım sağlam ilişkileri olan kişilerdi, kimse mecbur değil evlenmeye ama ben de öyle bir şey yaşarsam olur tabi ki neden olmasın" diyerek cevap verdi.

milliyet.jpg

Berrak Tüzünataç, kendini Boğaz'ın akıntısına bıraktı! 'Korkularımın üstüne gidiyorum'
Berrak Tüzünataç ile Edis'in Bodrum tatili! Deniz ve güneşin tadını çıkardılar

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.