JLo evliliğini kurtarmaya çalışmaktan vazgeçti! 'Ben Affleck huysuz ve keyifsiz bir adam'

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
6,742
0
16
666ebe2c941a6cbb9f487e73.jpg

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları 'Gigli' filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003'te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021'de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden 'Bennifer', temmuz ayında Las Vegas'ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

666ebcba941a6cbb9f487e4f.jpg

"BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR"

Özel hayatıyla konuşulmaya devam eden ünlü çiftin, Lopez'in 2024 Met Gala'ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edilmişti. Hatta Lopez, Met Gala'nın ardından yeni filmi 'Atlas'ın galasına da yanında eşi olmadan katılmıştı.

666ebcd0941a6cbb9f487e53.jpg

Page Six'e konuşan bir kaynak; Ben Affleck'in şarkıcıyla başarısız evliliği konusunda 'aklının başına geldiğini' ve 'boşanmaya doğru gittiklerini bildiğini' söylemişti.

666ebceb941a6cbb9f487e55.jpg

"JENNY ARTIK BIKTI"

Son olarak boşanma aşamasında oldukları konuşulan çiftten Jennifer Lopez'in, Ben Affleck'le olan sorunlu evliliğini kurtarmak için elinden geleni yaptığını ve artık ilişkilerini kurtarmaktan vazgeçtiği öne sürüldü.

666ebd48941a6cbb9f487e67.jpg

Daily Mail'e konuşan bir kaynak; "Jenny artık bıktı! Gerçekten denedi ama daha fazlasını yapamaz. İlişkileri iyiye gitmiyor, daha da kötüleşiyor. Jen, 16 yaşındaki ikizleri Max ve Emme'ye ve 2025'teki kariyer hedeflerine odaklanarak vaktini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor. Gelecek yıl, özel hayatı daha sakin bir zemine oturduğunda ve hayranlarıyla bağlantı kurabildiğinde turneye çıkacağı için heyecanlı" dedi.

666ebd6c941a6cbb9f487e6b.jpg

"BEN HARİKA BİR ADAM AMA HUYSUZ OLABİLİYOR"

Şarkıcıya yakın başka bir kaynak ise JLO'nun ayrılık nedeniyle medyada çizilen resim karşısında 'şoke olduğunu' ve ilişkilerinin sona ermesinin suçunun kısmen Affleck'in "huysuz" doğasından kaynaklandığını iddia etti:

Alıntı Metni
Boşanacakları iddia edilmişti! Bennifer'dan dikkat çeken hamle
Jennifer Lopez'den 'boşanma' sorusuna kaçamak cevap!