İstanbul'dan taşınacağını söylemişti! Aslıhan Karalar: Çabuk uyum sağlayabiliyorum

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,220
0
16
66c5c4946244f026b9872157.jpg

Best Model Of Turkey yarışmasında birinci seçildikten sonra 2017'de Paris'te Best Model Of World tacını giyen ve 'Kuruluş Osman', 'Aynasız Haluk', '15/07 Şafak Vakti', 'Daha İyi Bir Yarın', 'Adanış: Kutsal Kavga', 'Filme Gel' gibi yapımlarda kamera karşısına geçen Aslıhan Karalar; geçtiğimiz sene yer aldığı aksiyon sahneleriyle ilgili konuşmuştu.

25 yaşındaki oyuncu, sporcu bir kişiliğe sahip olduğu için aksiyon sahnelerinde zorlanmadığını ve daha önce silah eğitimi aldığını belirtmişti.

milliyet.jpg

"BİRÇOK SPORLA İLGİLENDİM"

12 yıl lisanslı voleybol oynadım. Basketbol, futbol şimdiye kadar birçok sporu yaptım. Bir dönem kick boksla da ilgilendim. Hala düzenli spor yapıyorum. Daha önce silahla atış yapmıştım. Bu yüzden silahlı sahnelerde çok zorlanmadım. Selçuk’un kick boks gelmişi olduğu için çok büyük desteği oldu.

milliyet.jpg

Aslıhan Karalar, İstanbul'dan taşınıyor!

"İSTANBUL DIŞINDAKİ PROJELERE SICAK BAKIYORUM"

Aslıhan Karalar, geçtiğimiz gün Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde tek başına geldiği AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan güzel oyuncu, yeni projeler için şehir dışında yaşayabilir misiniz? sorusuna ‘’bulunduğum ortama çabucak uyum sağlayabiliyorum, daha önce birkaç proje için şehir dışında çalıştığım olmuştu, Balıkesir Dursunbey koyu, Çanakkale ve Kayseri’de çalıştım hepsi harika geçmişti. İstanbul dışı projelere açığım ve İstanbul dışında yapılacak birkaç projeye sıcak bakıyorum’’ açıklamasında bulundu.

66c5c3a86244f026b9872152.jpg

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Şık AVM tarzı, duru güzelliği ve güler yüzü ile dikkatleri üzerine toplayan başarılı oyuncu, muhabirlere iyi çalışmalar diledikten sonra alışverişine kaldığı yerden devam etti.

66c5c3e56244f026b9872154.jpg

Aslıhan Karalar: İstanbul'da insanlara güvenemiyorum!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.