Hollywood yıldızları Ralph Lauren'in Kaliforniya şovundaydı

Haberci

Forum Üyesi
13 Eyl 2022
6,412
0
0
[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Geçtiğimiz Perşembe gecesi, 200 ünlü, sosyal medya yıldızı ve moda fenomeni, Ralph Lauren'in Güney Kaliforniya'daki ilk çıkışını kutlamak için San Marino, Kaliforniya'daki Huntington Kütüphanesi, Sanat Müzesi ve Botanik Bahçeleri'nde bir araya geldi. Etkinlikte, garsonların konuklara markanın imzası olan Polo burgeri ve şirketin restoranlarından gelen diğer lezzetleri servis ettiği bir podyum gösterisi ve mum ışığında oturmuş bir akşam yemeği yer aldı.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Ralph Lauren her zaman belirli bir Doğu Yakası lüksünü temsil etmiştir. Markanın Perşembe gecesi sergilenen görünümlerinin çoğu, Connecticut'taki bir ülke kulübünde evde olacaktı, ancak etkinlik aynı zamanda Kaliforniya'nın kültürdeki yükselişinin tanınması anlamına da geliyordu.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Los Angeles, nesiller boyu insanların Hollywood yıldızı olma hayallerinin peşinden gittikleri yerdir. Ama şimdi, aynı zamanda insanların internette büyük yapmak için gittikleri yer. İnternet kültürü ana akım kültürü kapsadı ve etkinlikteki konuklar eski dünya ile yeninin bir karışımını temsil etti.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Z kuşağı aktris, model ve sosyal medya yıldızı Amelie Zilber, "Sosyal medyanın bizi nereye götüreceğini ve nasıl gelişeceğini bilmediğimiz eşi benzeri görülmemiş zamanlardayız" dedi, "ancak Los Angeles fırsatlarla dolu. ve bence bu yüzden herkes Los Angeles'ı olması gereken yer olarak görüyor."[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]
imrs%20(1).jpg
[/COLOR]

Ashton Kutcher, Mindy Kaling ve John Legend gibi ünlüler rahat koltuklarda otururken 100'den fazla model World of Ralph Lauren İlkbahar 2023 koleksiyonundan parçalar sergiledi.

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Moda şovunun kendisinin belirgin bir California havası vardı. Sanatçı Sia'nın "California Dreamin'" yorumu, Neil Diamond'ın ünlü iki kıyı marşı "I Am... iki kıyı arasında kayboldu. LA iyi, ama burası New York'un evi değil ama artık benim de değil."[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Ralph Lauren Collection, Purple Label, Double RL, Polo Ralph Lauren ve çocuk giyiminden kıyafetler, birinin Malibu'da sörf yapmaktan Beverly Hills'de brunch'a, Batı Hollywood'daki bir film galası resepsiyonuna atlayabileceği ideal bir Kaliforniya yaşamının resmini çizdi. . Lauren, 2018'de New York'taki Central Park'taki 50. yıl dönümü gösterisinden bu yana ilk kez tüm replikleri bir arada göstermişti.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Markanın, birçoğu tasarımcıyı desteklemek için orada bulunan Hollywood ağır sıkletlerini giydirme konusunda uzun bir geçmişi var. Jennifer Lopez ve Ben Affleck orada siyah giyinmişlerdi. Diane Keaton, siyah bir silindir şapka ile kendine özgü takım elbise görünümünü giyiyordu. Jessica Chastain, Laura Dern, Lily Collins ve Chris Pine, Huntington Kütüphanesi'nin kiremitli verandasında birbirlerine karıştı.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Ralph Lauren şirketinin kreatif direktörü Ralph Lauren yaptığı açıklamada, "Amerika'nın Batı Kıyısı'nın doğal güzelliğinden, mirasından ve cazibesinden her zaman ilham aldım" dedi. "Kaliforniya her zaman bir rüyalar ve çelişkiler ülkesi olmuştur - engebeli kıyılar ve kırmızı halılar... Her zaman inandım - kum ve çekiciliğin, enerji ve ilhamın bir karışımı."[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Gösterinin ardından konuklar, oturmuş bir akşam yemeği için yemyeşil bir gül bahçesine götürüldü. 21 yaşındaki aktör ve TikTok yıldızı Noah Beck, "Oldukça gerçeküstü" dedi. "Eğer bu gösteri LA modasını temsil ediyorsa, LA'nın parlak bir geleceği var. Ralph Lauren'in Kaliforniya'daki ilk gösterileri için gelmesi harika, hem de bu mekanda."[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]Yemek tarifi videolarıyla ünlü bir TikTok yıldızı olan Emily Mariko, parlak pembe bir elbise giymiş ve bir Gen Z modeli, oyuncu ve sosyal medya yıldızı olan Blake Gray'in yanına oturmuştu. Genç ünlüler, birçoğunun her zamanki LA partisinden ayrılmak gibi hissettiğini söylediği deneyimin lüksüne kapıldı. Ralph Lauren'in yeni nesil yıldızları da başarılı bir şekilde kıyafetlere bağladığı açıktı.[/COLOR]

[COLOR=var(--wpds-colors-gray40)]"Takım elbiselere bayılırım," dedi Gray, "ve Ralph en iyi takım elbiseleri elden ele verir. Ben de kovboy şapkalarının ve çizmelerinin büyük bir hayranıydım, Teksas'tan geldiğim için kesinlikle birkaç şey almam gerekecek."[/COLOR]