Haberler: Nilperi Şahinkaya gittiği bir mekanda yan masada bulunan erkeklerle tartıştı

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,225
0
16
66c83f5070687e0899cbde04.jpg

İlk oyunculuk deneyimini okul yıllarında 'Deniz Yıldızı' (2009-2010) ile yaşayan Nilperi Şahinkaya, yaklaşık dört yıldır birlikte olduğu heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ile mutlu bir birliktelik sürdürüyor.

Son olarak Kanal D'nin 'Senden Önce' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, uzun süredir aşk yaşadığı Emre Yusufi ile birlikte geçtiğimiz günlerde Çeşme'de görüntülenmişti.

milliyet.jpg

SİNİRİNİ SEVGİLİSİNDEN ÇIKARIYOR!

Nilperi Şahinkaya, önceki akşam Maslak'daki bir konsere katıldı. Gazeteciler ile sohbet eden Nilperi Şahinkaya, yeni saçlarıyla ilgili konuştu.

"Bu saç rengi platin sarı oluyor sanırım. Ben değişiklik yapmayı çok seviyorum. Her renk saç denedim nerdeyse. Projelerde de illa bir peruklar bir şeyler yapıyoruz. Emre çok beğendi. Bir yıldır konuşuyoruz bunu zaten. Ama Emre, 'eğer bunu beğenmezsen ben çekeceğim bunun derdini emin ol öyle yaptır' dedi. Bazen sinir çıkarma durumu yaşanıyor sanırım." diyerek güldü.

66c83e3670687e0899cbddf3.jpg

TARTIŞMA YAŞANDI

Nilperi Şahinkaya, konserin ardından Bebek'e geldi. Şahinkaya, Bebek'deki Susam'da arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi. Yemek esnasında yan masadaki erkeklerle hararetli bir tartışma yaşadı.

66c83e4170687e0899cbddf5.jpg

YÜZÜNÜ SAKLADI

Yaşananların ardından kız arkadaşları ile masadan kalkan oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken suratını da gizlemesi şaşırttı.

66c83e5670687e0899cbddf7.jpg

Denizde aşk! Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi Çeşme'de
Nilperi Şahinkaya gazetecileri görünce şoke oldu! 'Konuşmakla çok yanlış yapıyorum'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.