Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilmişti! Gözde Kansu'dan 'ilişki' sorularına yanıt

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,220
0
16
66c5a6ae6244f026b987208d.jpg

Yalı Çapkını' dizisinde 'Orhan Korhan' karakterine hayat veren Emre Altuğ, ile aynı dizide rol alan Gözde Kansu hakkında 'aşk' iddiaları gündeme gelmişti.

Kansu çıkan iddialara: Yok, sevgili değiliz. Emre çok sevdiğim bir arkadaşım. Biz haberlere, "Demek karı-koca olarak yakışıyoruz" diyerek, güldük eğlendik.' yanıtlarını vermişti.

milliyet.jpg

Gözde Kansu, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Elinde senaryo ile bir kafede oturan Kansu, gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

CİLT BAKIMI YAPMIYOR!

Oyuncu, yüz güzelliği ve fit vicudu hakkında, "Valla gülümsüyorum, hayata güzel bakış açısıyla bakıyorum. Her şey bizim bakış açımız ile alakalı. Özellikle hiç bir şey yapmıyorum. Doğru şekilde yaşıyorum ve insanlığımı korumaya çalışıyorum. Hiç bir bakım ürünü kullanmıyorum. Dizilerde hep kokoş birisini oynuyorum ama öyle değilimdir. Çok fazla kremlere falan bağlı yaşamıyorum." dedi.

66c5a4996244f026b987207e.jpg

Gözde Kansu ve Sıla'nın 32 yıllık dostluğu! 'Herkese nasip olmaz'

"KİMYA MESELESİ BU İŞLER"

Aşk hayatıyla ilgili ise Gözde Kansu, "Bir sevgilim olursa belki evlenirim. Aramıyorum ama doğru erkeği. Kader kısmet bu işler. Kimya meselesi bu işler." diye konuştu.

66c5a4bb6244f026b9872080.jpg

"HİÇ BELLİ OLMAZ"

Oyuncu, "Sizi bir erkekte ne etkiler?" sorusuna ise, "O hiç belli olmaz. O benim o an neye ihtiyacım olduğu ile alakalı." diyerek güldü.

66c5a4f46244f026b9872083.jpg

Gözde Kansu ile ödül törenine el ele gelmişti! Emre Altuğ'dan açıklama

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.