Dilan Çıtak'tan İbrahim Tatlıses açıklaması: Miras haktır ve bundan vazgeçmeyeceğim!

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,474
0
16
66ed4d69e821979695309e72.jpg

İbrahim Tatlıses, Dilan Çıtak ile Levent Dörter'in düğününde nikâh şahitliğini yapmış, kızını kendi programı 'İbo Show'a çıkarmıştı. Sanatçı ile yıllar sonra kabul ettiği kızı arasındaki soğukluk 'tamamen bitti' diye düşünülürken, art arda gelen ve dozajı artan karşılıklı açıklamalarla baba-kız arasında kriz patlak vermişti.

Dilan Çıtak, babasının geçirdiği kalp ameliyatı sonrası hastaneye ziyarete gitmemiş, 'geçmiş olsun' açıklaması yapmamış ve kardeşi İdo'yla da sosyal medyada takipleşmeyi bırakmıştı.

66ed4be7e821979695309e68.jpg

"SOYADINI BANA ZORLA ALDIRDILAR!"

Tatlıses soyadını almasının perde arkasını telefonla bağlandığı 'Beyaz Magazin' programında anlatan şarkıcı, "Ben kimsenin soyadını almadım, bana aldırdılar. Kendisi ‘Dilan Çıtak benim kızımdır’ diye sosyal medyada duyuru yaptığında yardımcıları, yanına çağırıp ‘Soyadını alacaksın. İbrahim Tatlıses’in kızı olmanın bir takım kuralları var’ dedi. Davayı da ben açmadım, kendileri babalık davası açtılar" demişti.

66ed4c14e821979695309e6a.jpg

Tartışmaların odağındaki İbrahim Tatlıses ise kızının zehir zemberek açıklamalarından sonra aynı programa mesaj yollayarak, "Benim soyadımı kullanmasın! Dilan Çıtak'ın tek derdi İdo (Tatlıses) Bey'dir" uyarısında bulunmuştu. Dilan Çıtak, bu sözlerden kısa bir süre sonra Tatlıses soyadını sosyal medya sayfasından kaldırmıştı.

66ed4c4ce821979695309e6c.jpg

"MİRASÇIYIM"

Son olarak 'Aramızda Kalmasın' programına röportaj veren Çıtak, babası ile yaşadığı soyadı krizinden bahsetti:

Alıntı Metni

66ed4c5ee821979695309e6e.jpg

"SU ŞİŞESİ FIRLATTIM"

Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'in evini bastığı hatta kumanda fırlattığı iddiaları hakkında, "Ben agresif biriyim. Tatlıses'in evine gittim. Tartıştık ama kumanda fırlatmadım. Yanında çalışan benden yaşça küçük bir kadın var, ona su şişesi fırlattım" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses canlı yayında çılgına döndü! 'Beni bu kadınla muhatap etmeyin'
Bodrum - İstanbul uçağında kedi kavgası! Dilan Çıtak Tatlıses ile kabin memuru karakolluk oldu

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.