"Beşiktaş çok büyük futbolcu aldı, kimse farkında değil"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
10,389
0
0
Kahveci özellikle Joao Mario transferinin gölgede kaldığını ve yeteri kadar yer bulmadığını savunurken, Beşiktaş'ın çok önemli bir oyuncuyu kadrosuna kattığını ifade etti. Nihat Kahveci'nin açıklamaları şöyle: "Joao Mario geldi. Bence ne Beşiktaş camiasında, ne de Türkiye'de gerektiği şekilde konuşulmadı, övülmedi. Çok büyük bir oyuncu geldi, kimse farkında değil. O kadar farkında değiller. Arada kaynadı diyorum. Osimhen olayı, onun fiyatı, değeri ki bak onu değersizleştirin demiyorum, o onu hak etti ama Mario bu kadar az konuşulmayı hak etmedi, çok büyük oyuncu. Silva'nın sahanın içinde asist katkısı, gol katkısı, defans katkısı yanında saha dışındaki transfer katkısından dolayı da tebrik ediyorum. Adam her türlü katkıyı verdi ya Beşiktaş'a geldiğinden beri. Mario'yu arayıp söylemedi mi "gel buraya; bir zeminde oynuyoruz, bir tesis var, bir stat var... Ya baba stada gidiyorum, boğazın yanında stada gidiyoruz" demedi mi? İstanbul'un yemeğinden, imkanlarından da bahsetmedi mi? Helal olsun Silva'ya katkısından dolayı. Bence onun da çok büyük katkısı var. Mario büyük oyuncu ya, Portekiz milli takım oyuncusu. Sol ön oynat oynar, sağ ön oynat oynar, 8 oynat oynar. Bak sol öne koy, yeri geldiğinde Silva sola gelmiş, Mario forvet arkası, böyle göreceksin. Baba çatala bırakıyor, asist yapıyor, göreceksin." Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.