Babası İbrahim Tatlıses'le kavgalı olan Dilan Çıtak'tan yeni hamle: 'Tatlıses' soyadını kaldırdı!

Defne

Forum Üyesi
11 Eyl 2023
9,225
0
16
66c8c35eeb782cdfa6b7d20d.jpg

İbrahim Tatlıses'in (72), Levent Dörter ile düğününde nikâh şahitliğini yaptığı kızını sosyal medya hesabından takipten çıkardığı ve birlikte yer aldıkları fotoğrafları sildiği iddialarının ardından Dilan Çıtak'tan olay yaratan bir paylaşım gelmişti:

Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım.

Konuşma yetisini kaybettiği iddia edilmişti! Peker Açıkalın'dan videolu yanıt geldi

66c8c36aeb782cdfa6b7d20f.jpg

Ünlü isim, bu polemiğin ardından kardeşi İdo Tatlıses ile de sosyal medyada takipleşmeyi karşılıklı olarak bırakmıştı.

66c8c395eb782cdfa6b7d217.jpg

AĞLAYARAK YAYINA BAĞLANMIŞTI

Dilan Çıtak Tatlıses, son olarak 'Beyaz Magazin' programına bağlanıp; gözyaşları içinde yaşadığı süreci anlatmıştı:

Bugüne kadar konuşursam ortalık çok karışır diye, sanatçı kimliğime zarar gelir diye konuşmadım. Ben bir bedel ödediysem herkes ödeyecek. Tatlıses soyadını aldıktan sonra beni seven kadar sevmeyen de oldu. Bir sürü insan iş anlaşmasını feshetti. Tatlıses soyadının benim yaptığım müziğe hiçbir faydası yok. Çok büyük markaların masasından kaldırıldım. Sırf insanlar Tatlıses ile çalışmak istemedikleri için. Şu an için maddi bir talebim yok. Ama bir bedel ödedim, tabii ki mirasçıyım.

Pınar Altuğ, Çeşme'nin tadını çıkardı! Denizde sadece üç dakika kaldı

66c8c381eb782cdfa6b7d215.jpg

BEN KİMSENİN SOYADINI ALMADIM, BANA ALDIRDILAR!"

"Çıtak soyadımı göğsümü gere gere kullanmaya devam edeceğim. Çünkü ben Çıtak olarak doğdum. Ben kimsenin soyadını almadım. Bana aldırdılar. Kendisi ‘Dilan Çıtak benim kızımdır’ diye sosyal medyada duyuru yaptığında yardımcıları yanına çağırıp ‘Soyadını alacaksın. İbrahim Tatlıses’in kızı olmanın bir takım kuralları var’ dedi. Davayı da ben açmadım. Kendileri babalık davası açtılar. Bana başka çocukları yüzünden de mobbing uyguladı. Evlat ayrımından bahsediyorum. Türkiye’nin yüzde 80’i İbrahim Tatlıses’in evlat ayrımcısı olduğunu çok iyi biliyor."

Taro Emir Tekin paylaştı: Dilan Çiçek Deniz ile Rafael Cemo Çetin'den romantik kare

66c8c3afeb782cdfa6b7d21a.jpg

"DERYA TUNA PEŞİMİ BIRAKMIYOR"

Dilan Çıtak ise bunun üzerine; "Tabii ki İdo’dur! Annesi Derya Tuna peşimi bırakmıyor. Yapımcımı arayıp tehditlerde bulunuyor. O şahıs yüzünden dışlandım ve evden kovuldum. İbrahim Tatlıses ile uğraşamazsınız. İbrahim Tatlıses ile uğraşırsanız böyle ayağınıza dolanır!" şeklinde konuşmuştu.

Deniz Uğur 'oğlum kaçırıldı' demişti! Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı ilk kez konuştu

66c8c3d6eb782cdfa6b7d21e.jpg

"EVİ 6 MİLYON TL'YE SATTI"

Bilal Özcan'a konuşan İbrahim Tatlıses, kızının iddialarına şu cevabı vermişti:

Ben ömrü hayatımda bu kadar rahat ve saygısızca yalan söyleyen birini görmedim çünkü benim hiçbir çocuğum böyle bir yalan söylemez. Bodrum’da otursun diye verdiğim evi 6 milyon TL'ye sattı. Bunu benim iznim ve bilgim olmadan yaptı. Ben sana verdim, sen sattın. 'Bana kira vereceksin' dedim, evimi bastın, bana televizyon kumandasını fırlattın. Benim eski halim olsaydı bunları yapabilir miydin? Derya Hanım benim 1'imi 5, 5'imi 15 etmiştir. Derya Hanım'ın adını besmele ile anılması gerekir. Kendisi ne öyle bir şey bana teklif eder ne de ben ona öyle bir şey derim. Bu iddialar yalandır. Hastaneye yattığım zaman Urfa’daki çocuklarım aradı, başıma hepsi toplandı ama Dilan yoktu. Bunları nereden çıkartıyor.

Seher Dilovan'dan kötü haber! 'Ameliyat olacağım, dualarınıza ihtiyacım var'

66c8c456eb782cdfa6b7d220.jpg

'TATLISES' SOYADINI KALDIRDI

Son zamanlarda babası İbrahim Tatlıses ve kardeşi İdo Tatlıses yaşadığı tartışmalarla gündem olan Dilan Çıtak sosyal medya hesabından 'Tatlıses' soyadını kaldırdı.

Uğur Aslan'dan yeğenine sürpriz! Düğününde yalnız bırakmadı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.