• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Ağır Abi Mesajları

Periliçe

Forum Üyesi
Adaletin Şerefi, Şerefsizlerin Eline Geçmiş..! Kiminin Namusu Yok, Kiminin Şerefi Yok, Kiminin Adamlığı.

Adam gitmeyi tercih etti. Bir daha hiçbir kadın tarafından böylesine sevilmeyeceğini bile bile.

Adam yarım saatte bir farklı mekanlardan check-in yapıyor. Ben senin sosyal biri olduğunu değil seyyar satıcı olduğunu düşünüyorum.

Adamlık her gün aynı kadına aşık olmaktır.

Aklımdan geçenler var ama sen sen hep aklımda duruyorsun.

Aklına geldiğinde küfür ettireni de var, tebessüm ettireni de.

Âlemde dayı olmuşuz ne fayda Sözlerde kral olmuşuz ne fayda bir güzel sevdik sonunda oda bize bakmıyor batsın bu sevda.

Allah Kimsenin Gönlümü, Boş İnsanlarla Oyalamasın

Anladım Ki Bu Hayatta Hiç Bir şey Bedava Değil. Ben Mutlu Olduğum Anların Fiyatını Bile Ciğerlerimle Ödüyorum…

Annen Kirli Neyin Var Diye Sorduğunda, Unutma Şerefim Diyeceksin

Arayıp sesini duymak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Ya Nasılsın? dediğimde Mutluyum? dersen…

Arkamdan konuşanların hayallerin de imzam var.

Arkamdan Konuşmanız Mühim Değil, Önemli Olan Kafamı Çevirdiğimde Hepinizin Susmuş Olması

Artık sarhoşken bile seni aramıyor isem, Konu kapanmıştır.

Artık solmuş bir Yaprak gibidir Ömrüm. Dalımda kal’sam ne, Düş’sem ne..

Aslında Kırmak İstemiyorum Kimseleri, Ama Hayat Bu Ya, Bazen Kırmak Gerekiyor Gereksizleri!

Aslında kimsenin yaptığı bir şey yok..! Kaldırdığımız götlerin kurbanıyız sadece.

Aşk dudaklarda kahkaha değil. Gözlerdeki yaştır, Maksat sevgi uğrunda değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Bakmak ve görmek arasında fark, duymak ile dinlemek arasındaki fark kadar büyüktür.

Bana Açılacak Tek Yer Kalbin Olsun. Bacaklarında Gözüm Yok, İleride Çocuğumuzu Sallarsın

Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin! Sevmeyi bilmeyen aşk acısı ne bilsin.

Bana Çelme Takan Düşmanlarıma, Takla Attıracak Kardeşlerim Var Benim

Bana En Zor Günlerimi Hiç Vazgeçemeyeceğim’i Düşündüğüm İnsanlar Yaşattı

Bana İğne Batırana, Kazmanın Sapını Sokarım…

Bazen “iyiyim” dediğinde “Hadi lan ordan, sadece iyiymiş numarası yapıyorsun. Anlat derdini.” diyecek dosta ihtiyaç duyuyor insan.

Bazı insanlar etten kemikten, Bazıları ise sadece götten ibarettir.

Bazı insanlar varlığıyla değil de, yokluğuyla bir harika

Bazı insanlara küfür ediyorum, sakinleşince haklı olduğumu anlayıp bir daha ediyorum!

Bazı insanları da sadece tanıyana kadar çok seversin!

Bazı insanların içlerini görmek için kırmak gerekiyormuş.

Bazı kadınların pembe olsa da kimliği adamım diye gezen birçoğundan daha mavidir yüreği.

Bazı şeyler nasiptir bir bardak çay söylersin nasibin varsa içersin.

Bazıları şükretmeyi bazıları küfretmeyi öğretir insana.

Bazılarını geçmişte bıraktım böylece benden geçmiş oldular kimlerin başına geleceklerse onlara da şimdiden geçmiş olsun.

Bazılarını geçmişte bıraktım böylece benden geçmiş oldular kimlerin başına geleceklerse onlara da şimdiden geçmiş olsun.

Bedelini ben ödedikten sonra yaptığım hata kimseyi ilgilendirmez!

Belki Cebimizde Yoktu Harçlık, Belki Hep Parasız Dolaştık Ama Ne Olursa Olsun Kardeşlerimizi Satmadık

Belki de beni anlarsın, biraz susup dinlesen.

Ben aşk nedir bilmem eski kafalıyım. Bir seni bilirim, birde adın geçince sıkışan kalbimi

Ben duygusuz olabilirim ama küfürlerim çok duygulu

Ben en azından katilimi tanıyorum. Fakat sen bir gün sevilmediğin bir yürekte kim vurduya gideceksin.

Ben estetik cerrahi değilim; Kimse benden götünü kaldırmamı istemesin.

Ben güzele güzel demem. Sen de deme, o da demesin. Kudursun sürtük.

Ben kazanmamış isem eğer; O oyun hala bitmemiş demektir.

Ben kimseyi aptal yerine koymadım, Herkes geçip kendi yerine oturdu

Ben Sende Müebbet Bir Sevdaya Mülteciyim Sürgün Yesem Ne Fark Eder…

Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri hep yalnız gömdüm.

Ben sevdiğim için bu kadar değerlisin, Özünde 5 para etmezsin

Bence bu dünyadaki en bahtsız insanlar bir başkalarının kendi kaderleri üzerinde söz sahibi olmalarına izin

Bende Hakkın Kaldıysa Eğer, Seni Hiç Kimsenin Sevmediği Kadar Çok Sevdiğim O Günlere Say

Benden sonra kime el verirsen ver, En fazla kir tutarsın…

Beni bir gün boynum eğik görürseniz bilin ki yere düşen bir şeyi almak için eğilmişimdir.

Benim gözüm karadır sevdiğime değer veririm değer verdiğimi severim sen benim değerimi bilmedin şimdi sokak köşelerinde değer ara kendine değersiz insan!

Beraber gülmeyi özlediğim ama affedemediğim insanlar var.

Bırakın Şu ‘Vazgeçilmezim’ Ayaklarını Kimse Özel Üretim Değildir!

Bilir misin sen bi laf vardır, Şerefsiz bedenler, şerefliyi sevemezler!

Bir gün gelip gözlerimin içerisine iyice bak; mecburen yaşamak nedir, anlarsın.

Bir gün gelip gözlerimin içerisine iyice bak; Mecburen yaşamak nedir, anlarsın.

Bir insan ne kadar çok merhametliyse; O kadar çok kazık yer..!

Bir insana zorla sevdiremezsin kendini, Bana güven diyemezsin. O bunu hissetmiyorsa, tek bir söz söyleyebilirsin sen bilirsin.

Bir İnsanı Yakından Tanımak İstiyorsan; Önce Dinlediği Şarkılara Bakmalısın!

Bir kadın her şey yolunda diyorsa hiç birşey yolunda değildir, hiçbir şey yolunda değil diyorsa yine hiçbir şey yolunda değildir.

Bir kadını mutlu etmek için dost gibi dertleş baba gibi koru adam gibi sev.

Bir Zamanlar Ömrünü Verdiğin Birine… Şimdi Herkes Gibi Bakmak…

Birbirimiz için yanlış kişiler olduğumuzu söyleme. Biz başka hiç kimse için doğru kişiler değiliz.

Birini yol verdiysen ,kiminle yol aldığını merak etmeyeceksin kardeş

Birinin arkasından dünya kadar laf edip yüz yüze gelince bal dök yala olanlara soruyorum. Arkadaş siz nasıl bir karaktersizsiniz?

Biriyle Sarılırken Başkasını Düşünmektense Ömür Boyu Yalnız Kalabilirim

Biten ilişkinin ardından sağda solda konuşmayacaksın . Elini tutamadın adam gibi, dilini tutacaksın. İbneliğin lüzumu yok

Biz hapishanelerde öğrendik bağlamayı telleri anlatır sana olan aşkımı yaptım sana 4 duvar arasında bir şarkı şarkının adı bu hayat sensiz olmamalı.

Biz hiç kimseyi yarı yolda bırakmadık onlar hep müsait bir yerde indiler.

Biz Kimseyi Aptal Yerine Koymadık, Onlar Hak Ettiği Yere Kendileri Oturdular

Biz popüler değiliz adamız bizim durumlarımız değil adamlığımız beğenilir.

Biz Sevdik Mi Profilinde İlişkisi Var Yazmaz, Dünya İle İlişkisi Yok Yazar

Biz Sevelim de Bırakıp Giden Yar Utansın

Bizi seviyormuş gibi davrananlara bizde inanıyormuş gibi davranırız

Bizim ortamda yaşı büyük olana değil. Adam olana abi denir.

Boş versene aşk mı kaldı artık? Herkes gördüğünü sever olmuş. Ne olduğuna değil ne verdiğine bakar olmuş.

Boş yere canı yanmaz insanın. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair, ya da bir fazlalık vardır geçmişten gelen.

Bu dünyada incinip incinmeyeceğine dair tercih yapma şansın yok; ancak seni kimin inciteceğini seçebilirsin.

Bu dünyada öyle insanlar var ki eskiciye versen karşılığında mandal bile alamazsın

Bu dünyada öyle insanlar var ki eskiciye versen karşılığında mandal bile alamazsın

Bu günde ölmedik ama yaşadık mı? O da belli değil.

Bu hayatta iki şeye güvenirim kardeş. Biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime…

Bunada Şükür Ya Depresyon Bize Girseydi.

Bunu da yaz hâkim bey umuda kelepçe vurulmaz.

Büyüyünce Geçer Dedikleri Şey; Mutluluktu Sanırım!

Can Yakmak Bizden Geçti. En Fazla; Sigaramızı Yakar, Canı Yananları İzleriz

Canım karakterinde boy versem en fazla ayak bileğime gelir ne delikanlılığından bahsediyorsun sen acaba?

Çağımızın hızla yayılan hastalığı; Kendini bir bok zannetme..!

Çakallarla Uğraşacak Vaktimiz Olsaydı, Veteriner Olup İti Köpeği Tedavi Ederdik.

Çocuk yok karşında anlatma masal kurbağa bekleme olursun sanal bizim sevgimiz her zaman real delikanlı gibi seviyoruz ağır abileri izliyoruz.

Çok mutlu olsan bile, o şarkıyı her duyduğunda üzüleceksin. yapacak bir şey yok.

Çok şey vardı anlatacak, O yüzden sustum. Birini söylesem diğeri yarım kalacaktı.

Dansözlerin Bir Özelliği Kalmadı Artık, Piyasa Zaten Kıçı Başı Ayrı Oynayanlarla Dolu.

Defolu caddelerde ihraç fazlası kadınlarsa payına düşen; Senden önce öpülmüş dudaklarda sana dair cümleler aramayacaksın..

Defterini dürdüğüm insanların muhasebesini tutmuyorum. İade faturasını kesip hatalı mal olarak iade ediyorum.

Deli tarafıma gelme sakın orada ben bile hükümsüzüm.

Delikanlılık belinde taşıdığın silah değil bedeninde taşıdığın yürektedir.

Demek ki neymiş kahpe olan yalnızca bizans değilmiş

Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.

Doyumsuzluğun bedelini kaybederek ödemiyormuyuz zaten.

Dönüp bir an geçmişi anımsadığında canın çok acır. Ama nafile geçmiş olsun lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır.

Duyduğuma göre benden nefret ediyormuşsun? Seni düşünecek vaktim olsaydı inan bende senden nefret ederdim.

Dünyaya cinsiyetin Erkek olarak gelebilirsin Ama, Adam olmadıktan sonra sende benim Bacımsın..!

Eksik olmayın dedik fazla olmaya başladınız..!

El alem Parkta Oynarken Ben Ayakkabı Boyadım, Ayıp Bir şey Değildi Lan Ekmek İçin Savaştım

Erkek Adam Öküz Olur, Gerekirse Odun Olur. Ama Asla Gevşek Olamaz!

Erkeklerin kalbi mezar gibidir bir giren bir daha çıkamaz kadınların kalbi 5 yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz.

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu.

Etme sırtını duvardan başkasına emanet en Kralının bile içinde vardır bir nebze ihanet.

Fark edilmek için fark yapmak fark yapmak için meydan okumak gerekir

Farklı Olmak İçin Servete Gerek Yok Adam Ol Her Daim Fark Yaratırsın

Fazla Değer Verme Kardeş, Fark Ederse “TERK” Eder..!

Firari saatlerin ardından gelen isyankâr sokakların tövbekâr çocuklarıyız biz sevdiğimiz için için yaşar dostumuz için ölürüz ve de hiçbir zaman hiç bir yerde kimseye hesap vermeyiz.

Fiyatı Olanlarla Değil, değeri olanlarla yaşanır mutluluk!

Gaddar Olmayı Bilmeyen Hükümdar Olmaz Ancak Esaret Altında Olur.

Gece Geç Yatan İnsanın Hayattan İstediği Çok Şey Vardır

Gecenin yarısı uyanıp bir sigara yakayım derken paketi bitiren insanların derdi büyüktür.

Geldiğin kadar değil, göründüğün kadar mutlusun. Ve sakın unutma; gittiğin kadar değil, hak ettiğin kadar unutulursun.

Gelecek nesil’e tavsiyem; Gelmeyin anasını satayım.

Gençliğine Güvenipte “Vakit Çok Erken” Derken, Bir Bakmışsın “Elveda” Bile Diyemezsin Giderken.

Gidebildiğin Kadar Git Artık. Çünkü Sen Aşkına Emanetçi Değil, Bedenine Ziyaretçi Arıyorsun

Gidenin arkasından diz çökmeyin; Bilirsiniz ki cenaze namazında secdeye varılmaz..!

Gitme dememle kalsan ne olur? Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere…

Gölgene lafım yok o da seni adam sanıp peşinden geliyor.

Görmezden Geldiğin Ben, Bir gün En Çok Aradığın Kişi Olacağım .

Görünce Yolumuzu Değiştirdiğimiz İnsanları, Bir Zamanlar Deli Gibi Sevmiştik!

Göt Dediğimde Aklına Organ Değilde İnsanlar Geliyorsa Hayatı Anlamaya Başlamışsın Demektir

Güldüm Ağlattılar , Sevdim Aldattılar , Sarıldım Bıraktılar .Ama Yinede Sağolsunlar ; Hayatı Anlattılar….!

Güneş yüzlüm benim senin için karanlıklardan çıkıp taktım belime silahımı ağır abi olmanın yoktur hesabı.

Güneşi Görmeden Işığı Kapatırsan, Karanlıkta Çok Düğme Ararsın

Güneşin rengine benzemez gecenin rengi üşütür ayaz korkutur karanlık bugün bir gariplik bir hüzünlük var yüreğimizde ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik.

Güzel cümleler lazım, kirlenmemek lazım. Hissederek yaşamak lazım.

Hangi Doğruya Yüreğimi Koysam Altından “Yalanlar” Çıkıyor.

Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak.

Hani derler ya bir konuşursam yer yerinden oynar diye. Ben onlardan değilim. Konuşursam derinden kimse kalkamaz yerinden.

Hani Diyor Ya Şair İçime Gömerim Seni Ben Onu da Yapamam Benim İçim Şerefsiz Mezarlığı mı ki?

Hani O Aklımıza Gelenler Yanımızda Olsaydı, Bizde Mutlu Olurduk…

Hayal kurmak için değil hayat kurmak için sevdim seni.

Hayallerimiz hep görücü usulü oldu, Geldiler… Gördüler… Aldılar ve Gittiler

Hayallerin Peşinden Koşturduğumuz Kadar, Gerçekleri Takip Etseydik; Bugün Bırakılan Değil, Paylaşılmayan Olurduk…

Hayat Bize Hiç Yeşil Işık Yakmadı sıkıntı yok bizde zaten hiç kırmızıda durmadık…

Hayat seni öyle bir noktaya getirir ki kendini sevdiklerinle savaşırken, nefret ettiklerinle sevişirken bulursun.

Hayat Sorgulamaya Değmez Reis. Ya Kralına Gider Yaparsın, Yada Alayını Yok Sayarsın

Hayat yollardan çizilmiş olsa bile bu yollardan birini seçeceksin seçtiğin yolda ölüm olsa bile selam verip geçeceksin.

Hayat’da En Pahalı Şey Tecrübe’dir. Çünkü Kazanmak İçin, Kaybetmek Gerekir

Hayatı kurallarıyla yaşarsan ezilirsin kendi doğrularınla yaşarsan ezersin.

Hayatım Boyunca Vazgeçtiklerimi Görsen, Şansını Bu Kadar Zorlamazdın…

Hayatım senin yolunun üstüne çizilmiş gülüm sensiz olamam yoluna çıkarım her seferinde hayalinle yatarım soğuk gecelerimde.

Hayatımın çoğunu, hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim.

Hayatımıza Engel Olacaksa Bu Kahpe Kader İnan Bu Alemde Onada Gider!

Hayatta edindiğim tecrübeler yediğim kazıkların toplamıdır.

Hepimizin yaraları vardır illaki ama hepimiz onları kapatmak için başkalarını kullanacak kadar adi değiliz.

Her Aşk, Haramdır Aslında.. Ya Kursağında Kalır İnsanın, Ya Yüreğinde

Her genç delikanlının sevgilisi olabilir ama her genç kızın delikanlı sevgilisi olamaz.

Her insan en az bir kere vurulur sırtından bu hayatta çünkü her kardeş, her dost, her sevgili bir parça

Her Tanıştığı Kıza Daha İlk Günden Yavşayan Adamdan; Her Önüne Gelen Erkeklede Canımlı Cicimli Konuşan Kızdan

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Herkes kaybettiği kadar içecekse eğer. O masadan en son ben kalkarım.

Herkes Kendi Günahını Unutur, Ama Kimse Alacağı İntikamı Unutmaz..!

Herkesin Bir Gideni Vardır, İçinden Hiç Uğurlayamadığı!

Herkesin gecesi kendi yarası kadar derindir.

Herkesin korktuğu ölümü biz sokaklarda oyun niyetine oynarız.

Hiç bir zaman büyük konuşma, AT gibi giden İT gibi geri döner..!

Hiç tanımadığım insanlarla birden yapmacık davranarak birden samimi olacağıma egolu davranarak doğal olmayı yeğlerim. Yapmacıklıktan iyidir.

İçimde ölen öldü, kalan kaldı. Ben aynı ben…

İhanetin nedeni olmaz bedeli olur.

İki arada bir derede kalmadı hiç gönlüm ya sevdim ya sildim.

İnsan birisiyle yaşlanmalıdır, birisi yüzünden değil…

İnsan kendine ait olmayan birini özlüyor bazen.

İnsan sevdiğine kırılmazmış, kırılmadım ki zaten, param parçayım

İnsanın En İyi Dostu Gölgesi Derler. Unutma, O Bile Yanında Olmak İçin Aydınlık Günü Bekler

İnsanlar seninle konuşmayı bıraktığında, arkandan konuşmaya başlarlar.

İnsanlarla mesafeli olmak iyidir… Gereksiz pişmanlıklar, vefasızlıklar, nankörlükler yaşamazsın…

İntikam Almayı Sevmem, Ama Ödeşmek Adettendir

İstesem bırakırım dediğim her şeyin bağımlısıyım

İsteyene istediği kadar sevgi isteyene istemediği kadar mermi benim rahat olmadığım yerde kimse istirahat edemez.

Kafası Güzel Diye Yargılamayın İnsanları Çoğu Ayıkken Kaybediyor Herşeyini..!

Kahkahalarını Çok İyi Kullan Çünkü Hayatın Sana Sayarak Verdiği Tek Şey O!

Kahpeliğine ömrümü Zaaflarına bir gece hatalarına bir nilüfer sevgisizliğine bir kalp verdim

Kahpelik Yapıp Giden Herkes; Helallik Almak İçin Geri Dönecek Elbet

Kalabalıkta artistlik yapanın tenhada özrü kabul olmaz.

Kalemimi kırmış olabilirsiniz ama mürekkebimde boğulacaksınız.

Kaliteli kadına sahip çıkılmaz. Kendisi kime ait olduğunu zaten bilir.

Karanlığın pezevenk olup beni yalnızlığa satmasına yalnızlığın fahişe olup benle yatmasına alıştım artık.

Karanlık gecelerde çıkar ismimiz aleme ağır abidir adımız bilir alem bizi.

Kavgalar özür dileyince değil özleyince Geçer…

Kaybeden Benim Sanma sakın yüreğimi koydum ortaya kaldıramadın.

Kaybetmek Yapımda Yok, Vazgeçmek Daha Çok Hoşuma Gidiyor

Kendini bulunmaz hint kumaşı sananlara mutfaktaki sarı bez muamelesi yapmak da ayrı bir zevk

Kendini çok beğenme kul katında, Ne kendini beğenmişler var toprak altında…

Kendini Ne Kadar Büyük Görürsen Gör. Bende Sadece Gözümün Gördüğü Kadarsın.

Kimine göre yalanım kimine göre kralım ben adamına göre adamım.

Kimse sanmasın kendini hint kumaşı. Gün gelir biri vurur makası…

Kimsenin bardağında kaşık olma ki, Şekeri eriyince kenara konulmak zorunda kalmayasın..!

Kimseyi ezmedim ezeni ezdim dostuma kardeşime yanlışa düşüp de kendimi madara etmedim.

Kirli eller dokunmasın diye Dikenli tellerle çevirdim yüreğimi…

Kollarıma bakmayın En büyük façayı ‘Hayallerime’ attım ben..!

Korkuyorum bir gün şeytan çıkıp; Affet Allah’ım insana uydum diyecek

Kurşun kadar hızlı yaşarım hayatı boş kovan gibi düşman doludur barutum geceleri alırım arabamı giderim belanın olduğu yere.

Kuruşu kuruşuna hesapladım. İnan beş para etmiyorsun..!

Kül tablası gibisin be sevgili, Gelen giden ateşini söndürüyor

Mevsim Ne Olursa Olsun; Yalnız Kalınca Üşüyor İnsan

Modası değişmeyen tek şey kefen… Hala daha cebi yok beyaz ve hala tek parça.

Morali bozulunca, müziğe sığınan insandan zarar gelmez.

Mutlu Olanların Yarısı Zengin, Diğer Yarısı’da Madde Bağımlısı

Mutluluk mu ? Sadece Gördüm, Hiç Yaşamadım…

Nasıl Biriydi Sorusuna Kim? Diyecek Kadar Unutmak İstiyorum…

Ne güzel değişiyor ülkemde gündem, ne güzel değil mi ? Yazda geldi kesilsin kavunlar gelsin rakılar… Ha birde yarın ola hayrola var…

Ne Kadar Keder Varsa ; Gelir Geceyi Bulur. Giden Gündüz Gitmiştir Ama, Kahrı Geceyi Vurur

Ne zaman beddua etmeye kalksam, koynumda yattığı gece aklıma geliyor sonra susuyorum…

Neden İçiyorsun Diye Sorma Kızım. Ayıkken Bırakmıyor Yakamı Yaşattıkların..!

Neden mi yalnızım çünkü seni yaşadıkça herkesi öldürdüm

Nezaketen yaşıyor, her gece ölüyor, durmadan yürüyor, çayı çok seviyor, giderek çürüyor ve yalnızlaşıyoruz.

Nice delikanlılar gördük kolunda kız cebinde emanet arkasında sürü. Raconu kahpelik yürüyüşü sahtelik kalbi var yüreği yok.

O benim delice tutkum hiçbir zaman iyileşmeyecek yaramdı.

O kırdığın kalp annenin porselen takımı değil!

O küfürü hak etmek için onca çaba gösteren birine Hakkını vermemek adaletsizlik olur!

Oluruna bıraktım artık gelişi güzel yaşıyorum hayatı. Ve şu üç günlük dünyada hiç takmıyorum 5 kuruşluk insanları.

Ölmeyi çoktan göze aldım ama yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum.

Ölmeyi çoktan göze aldım ama yanımda kimleri götüreceğimi düşünüyorum.

Ölü veya diri, her insanın içinde bir faşist vardır ve bu faşistin ne halde olduğu aşkta, savaşta, açlıkta ortaya çıkar.

Ölürüm sana dediğin gün geber demeliydim

Ömrü bitene kadar sevmeli insan. Menfaatleri bitene kadar değil.

Önce düşüm, sonra gülüşüm olabilirdin ama… Sen önce sızım, sonra hayırsızım olmayı seçtin

Önce İnsanlara güvenmeyi öğrendim… Sonra bunu bir daha yapmamam gerektiğini…

Öyle Bir Çekileceğim ki Senden; Bütün Nüfusunu Göç Vermiş Köy Gibi Kalacaksın

Öyle herkesi sevmeyeceksin… Seviyorum demeyeceksin! Seni seviyorum diyebilmek için gerekirse bir ömür bekleyeceksin…

Öyle sustum ki, artık söz konusu bile değilsin…

Özlemekten yorulur mu insan? Yoruluyor işte, söyleyemeyince.

Pişmanlık nedir bilirmisin? Merak etme öğreteceğim…

Rabbim dedi Dilimdeki tevekkülü kalbime indir. Tam bir tevekkül nasip et. Mademki kadere iman ettim dilimdeki tevekkülü kalbime indir.

Rahatınız bozulmasın diye, hangi doğrudan vazgeçtiyseniz; O fiyata satıldınız demektir..!

Reislerle kurduk mekânı dayılarla harcadık bu yolları serserilerle âleme daldık delikanlılarla şekil yaptık bizler ağır abileriz herkesi severiz.

Sadece İşi Düşünce Yavşayan İnsana Dost Değil, yavşak Denir.

Sana ağır gelir benim sana sevgim dengeni kaybedersin. Kiliseye girer Selam-ün Aleyküm dersin.

Sen tarifi imkânsız bencil bir yaratıksın! Seninle geçirdiğim zamana değil seninle geçirmeyi umduğum hayallerime acıyorum şimdi Pislik!

Sen yine iyisin ağlayabiliyorsun. Ben ne yapayım, ölüler ağlayamazlar ki…

Senden Sonra Kim Canımı Yakarsa, Ahım Sana Sen Gitmeseydin Onlar Gelmeyecekti !

Senden Sonra Kim Canımı Yakarsa, Ahım Sana. Sen Gitmeseydin Onlar Gelmeyecekti..!

Senden Vazgeçtiğim An; Kapımda Köpekte Olsan, Sahibin Asla Ben Olmam

Seni aramıyor sormuyorsam başkasını arayıp soruyorumdur. İyiyim yani merak etme beni.

Seni en çok sevdiğim yerinden, memelerinden unutmaya başlayışım, hafızamın bana ufak bir jestiydi.

Seni senden uzaklaştıran ne varsa, ondan uzaklaş.

Senin Güldüğün Benim ise Defalarca Öldüğüm Bir Fotoğrafın Var

Sensizliğin acısını, sen nereden bileceksin, Sen hiç sensiz kalmadın ki.

Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz sunu bil ki sosyete kızı herkes serseri olamaz.

Sesin Diyorum; Savaşın Ortasında Özgürlük Sloganı Gibi!

Sevdiğin İnsanları Kaybetmeye Alıştığın Zaman Hayat’ı Önemsememeye Başlıyorsun

Sevmediğim Yollara Hep Sevdiklerim İçin Gittim .

Sıra Bana Geldiğinde, Affetmek Diye Birşey Olmayacak

Sırf seni seviyorum yalanını söylemekten cehenneme gidecek insanlar var.

Sigara bırakma hattını aradım seni anlattım, Onlar da bir sigara yaktı!

Siktir Et Demeyi Öğrendiğim Günden Beri, Daha Mutlu Bir İnsanım!

Siz sokakların efendisi sandığınız semtlerin çocuklarısınız bizler sizlere bağışladık o sokakları.

Siz Yaşadıklarınızı Aşk Sanın Ben Bir Sigara İçip Geliyorum!

Sizi çekemeyen insanlara rahat tavırlarınız batıyor olabilir, Bu yüzden daha rahat olun

Sussam gönül razı değil, Konuşsam ana avrat dümdüz gideceğim

Şekil yapma bana ezerim seni fazla kurcalama bozarım seni delikanlı adam yapmaz geri ben daima ileri giderim ezerim seni.

Şımaracak kimsen olmayınca hayat seni kocaman bir adama çevirir.

Şimdi Şurada Ölsem, Birinin Bana İşi Düşene Kadar Kimsenin Haberi Olmaz

Tarz yaratmak için ağır abi olma. Ağır abi dediğin sevdi mi tam sever giydiğini herkes beğenir saygısı sonsuz sevgisi ebedi olur.

Tilki gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun.

Tilkiden kurnazı yok ama, pazar onun postuyla dolu

Umrumda değil yaşamak ölmek canım dan geçerim senden vazgeçmem..

Umut Çok Tehlikeli Bir Şeydir. Bazen Yaşatır İnsanı, Bazen Öldürür

Umutlarımla Değil Sakallarımla Oynayacaksan Gel!

Unutma sen gitmekle eylem yaparsan ben unutmakla devrim yaparım.

Üzüldüğümüz Kadar Üzmedik Hiç Kimseyi

Üzülen taraf sen olduktan sonra haklı olmanın bir anlamı kalmıyor.

Var mısın yok musun hayatımda belli değil seni seveceğime yarışmaya katılırdım sevenlerin arasını yapardım güzelim.

Varsın olmasın hayatta her istediğimiz biz olana elhamdülillah olmayana eyvallah deriz.

Ve bir gün; hasta olmasına bile dayanamadığımız insanın, yüreğimizde ölmesini isteriz…

Ve Sen Giderken En Büyük Kötülüğü Beni Bir Umuda Mahkum Ederek Yaptın

Vedalar Gözüyle Sevenler İçindir. Çünkü Gönülden Sevenler Asla Ayrılmazlar.

Verilen hiç bir nasihat; Yenilen bir kazık kadar öğüt verici değildir.

Ya av olacaksın ya da avcı. Ama asla avı avcıya götüren köpek olmayacaksın.

Yanımda gezme ihtimaliniz olmadığına göre, Profilimde gezebilirsiniz.

Yanlış kişiyi hayatına sokarsan; O da hiç düşünmeden hayatına sokar.

Yapacak Başka Bir şeyim yoktu, bende yaşıyormuş gibi yaptım

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun bas harflerisin.

Yaşadığım Dostluklar Yüzünden Dünyam Buz Tuttu..! Hiç Değilse Öbür Dünyam Sıcak Olsun Diye Kötülük Yapıyorum…

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair hissetmediğimi bilmediğimi yaşattı iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Yine karanlık gecemde şerefsizlerin şerefsizliğine içtim.

Yol Vermek Sadece Trafikte İşe Yaramaz! Hayatınızdaki Gereksiz İnsanlar İçin Kullanın

Yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup sevdiklerimizin kıymetini hep bildik.

Yürümeyle yollar aşınmaz, Durduk yere kimsenin götü kaşınmaz

Yüz yüze konuştuğunuz halde anlaşamıyorsanız Bir de sırt sırta deneyin.

Yüzüne bakıp da derdini hissetmeyen dosta, kelimelerin zaten gücü yetmez…

Zamana bırak dediler bende öyle yaptım. Gün hafta ay yıl derken sadece şunu anladım eskiyor ama eksilmiyor kalp ağrısı.

Alıntı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.